difuzer Doprava ČR SR

PRODUKTY

VYHLEDÁVÁNÍ

DOPORUČUJEME

více
WoodWick svíčka

WoodWick - tak trochu jiné vonné svíčky

Svět relaxace, vůně a uklidňujícího zvuku praskajícího ohně

Vonné svíčky WoodWick

 

WoodWick vyrábí firma Virginia Candle Company v USA a již několik let se drží v TOP 3 nejvíce prodávaných svíček své kategorie ve Spojených Státech. WoodWick ale již nejsou jen vůně do bytu ve formě svíček, ale i aroma difuzéry, vůně do auta a vonné vosky do aroma lamp.

* Pouze výběrový vosk

Vyrobeny z mixu vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje vosk sojový. Výsledkem je čistší a pomalejší hoření než u běžných parafínových svíček. Sójový vosk hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Kvalitu vosku poznáte na první pohled i dotek. Má vláčnou hladkou texturu, což je zároveň znakem vysoké koncentrace vonné složky. Takové svíčky s měkčím voskem musí být proto v pevných (např. skleněných) nádobách.

* Sofistikovaná vůně svíček

Mistři parfemáři pečlivě připravují všechny vůně, ať jde o ty čisté či komplexní mixy. K výrobě se používají pouze ty nejkvalitnější dostupné čistě přírodní oleje nebo složky přírodně identické. Díky tomu jsou vůně obecně velmi dobře snášeny. Na vůni se nešetří, je konstantně v celém objemu a svíčka je hravě schopná provonět opravdu celý byt.

* Unikátní dřevěný knot

Knot není bavlněný, ale jde o přírodní dřevěný knot, který při hoření vytváří uklidňující zvuk podobný praskajícímu ohni. Ideální pro relaxaci nejen ve vaně... :-) Pro představu zvuku, který svíčka vydává, se podívejte na toto nebo toto video.

* Ruční výroba

Všechny části svíček WoodWick podstupují pečlivou ruční výrobu. Začínáme foukaným čirým sklem a přes samotnou výrobu a lití vosku se dostáváme k mohutnému dřevěnému víku s pryží po obvodu, která dokonale uzavře hrdlo a zabrání vyprchávání vůně.

* Hoří extra dlouho

Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick při dodržení několika jednoduchým postupů bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.

Aby svíčka dobře hořela...

 
Svíčka - vyhořelý důlek

Svíčka by měla hořet po dobu minimálně 2 - 3 hodiny v kuse. Hlavním důvodem je dosáhnutí stavu, kdy se vosk plně roztaví až do stran sklenice. Pokud budete svíčku zhasínat dříve, vyhoří se důlek (viz. obr) nebo se knot může zadávit množstvím vosku okolo a nepůjde již zapálit. Je také důležité, aby knot byl krátký 3 až 4 milimetry. Zkrácení provedete lehce prsty, když je svíčka chladná. Dbejte na to, aby vosk svíčky zůstal bez jakýchkoliv zbytků knotu.

nahoru

Pokud vaše WoodWick svíčka kouří

 

Toto může nastat ve dvou případech. A to, pokud je vaše svíčka nakloněná - stačí ji přemístit na rovný podklad. Druhou možností je příliš dlouhý knot. V tom případě je třeba uhasit plamen, nechat svíčku vychladnout a oříznout knot. WoodWick svíčky jsou vyrobeny se sójovým voskem, který produkuje mnohem čistší spalování než parafín a za běžných podmínek hoření jsou WoodWick svíčky prakticky bez kouře.

nahoru

Vzduchové bubliny ve svíčce

 

Někdy si můžete všimnout vzduchových bublinek po stranách skleněné nádoby. Sojový vosk je citlivější na teplotní změny než jiné druhy vosku a někdy smrštěním vzniknou vzduchových bublinky. Toto není považováno za vadu a nebude mít vliv na způsob, jakým svíčka hoří.

nahoru

Důležité informace k používání svíček

 

Následující pokyny se vztahují na spalování všech svíček včetně WoodWick:

 • Nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru.
 • Uchovávejte hořící svíčky v dostatečné vzdálenosti od hořlavých materiálů, děti a domácích zvířat.
 • Nepokládejte svíčky do blízkosti jiných zdrojů tepla.
 • Palte svíčku na žáruvzdorném povrchu.
 • Haste svíčku s opatrností.
 • Zkracujte knot.
 • Zajistěte, aby knot byl vždy ve středu svíčky.
 • Nedovolte, aby něco spadlo do horkého vosku svíčky.

nahoru
 • Vrátíme 5% z ceny nákupu do kasičky
 • Rychlá expedice, zboží skladem u nás
 • Doprava od 1699 Kč zdarma
 • Cena dopravy od 79 Kč
 • A mnoho dalšího...
Ověřeno Heureka.cz
Partneři: Velkoobchod Belanta, další
Facebook Google plus Twitter  © 2010-17 aromadoma.cz