difuzer Doprava ČR SR

PRODUKTY

VYHLEDÁVÁNÍ

DOPORUČUJEME

více
difuzer

Aroma difuzér - dlouhotrvající vůně do bytu

Princip aroma difuzérů

 

Není třeba cokoliv zapalovat jako u katalytických lamp či svíček, abyste provoněli Váš domov, kancelář či recepci vůní, kterou si přejete. Používat aroma difuzéry je velmi snadné. Stačí ponořit ratanové tyčky a ty pak budou esenci z difuzéru vstřebávat a postupně uvolňovat do místnosti. Čím více tyček aroma difuzér obsahuje, tím intenzivnější vůně bude.

Z hlediska zdravotní nezávadnosti se naše aroma difuzéry řadí nad běžné levné osvěžovače vzduchu (např. gelové a sprejové). Pečlivě vybraná přímo přírodní či přírodně identická vonná složka a speciálně upravený alkohol nebo bezalkoholový nosič neobsahuje karcinogenní folrmadehyd a benzen, ani těkavý styren a xylen.

Naleznete zde pouze kvalitní aroma difuzéry. To platí již od základní řady až po ty luxusní, které mají vyšší dekorativní hodnotu a nabízejí méně tradiční líbivé vůně. S našimi difuzéry a jejich vůněmi se vyvarujete zklamání, které řadě lidem způsobí nekvalitní interiérové vůně, které si probojovávají cestu do našich drogerií a supermarketů.

Kde je použít?

 

Difuzéry jsou bezúdržbové a univerzálního použití - do předsíně, koupelny, pracovny či menšího obývacího pokoje. Aroma difuzér je skvělý dárek pro řadu příležitostí. A pokud se bojíte, že šlápnete vedle, využijte možnosti nechat si zaslat vzorky vybraných vůní.

nahoru

Výkon

 

Aroma difuzér je schopen provonět místnost o velikosti 12m2 (pro intezivnější provonění větších prostor vyzkoušejte katalytické lampy). Intenzita provonění je vnímána velmi individuálně. Lze ji ovlivnit množstvím použitých tyček a četností jejich otáčení.

Náplň difuzéru vydrží řadu měsíců, v závislosti na podmínkách, jako je okolní teplota, četnost otáčení tyček a jejich počet. Obecně lze říci, že Vám difuzér o objemu 200ml bude sloužit 3-5 měsíců, ty o objemu 250ml 4-6 měsíců.

nahoru

Rady jak používat aroma difuzéry

 

Kam umístit aroma difuzér a jak s ním manipulovat.
Pod aroma difuzér je vhodné umístit podložku, obzvláště, budete-li manipulovat s tyčinkami při jejich otáčení. Náplně jsou na olejové bázi a při dlouhodobém působení na nábytek by mohly zanechat skvrny. Ze stejného důvodu dbejte na to, aby se tyčky ničeho nedotýkaly, např. zdi, či bytového textilu. Dlouhodobé, opakované působení na pokožku může způsobovat její vysoušení. Po delší manipulaci s tyčkami nebo potříštění náplní je proto vhodné ruce omýt vodou a mýdlem.

Vícenásobné použití ratanových tyček.
Tyčky je vhodné po určité době obměnit. Obecně lze říci, že na spotřebování jedné náplně vystačí jedna sada tyček, která je vždy dodána s difuzérem. Použité tyčky spíše nedoporučujeme pro další difuzéry. Mohou se Vám tak smíchat různé vůně a vezmeme-li v úvahu, že několik měsíců absorbují tekutinu, lze předpokládat, že po uplynutí určité doby se jejich póry ucpávají nebo podléhají přirozenému rozkladu.

Kapalina v difuzéru je tmavší než zpočátku.
Čím blíže k vypotřebování kapaliny v aroma difuzéru jste, tím se zdá tmavší. Je to způsobeno rychlejším odpařováním alkoholu a zbývající koncentrovanou vonnou složkou. Odpařování je v této fázi pomalejší, ale na kvalitu a intenzitu vůně to nemá výrazný vliv.

Variabilita intenzity vůně aroma difuzérů.
Vůně je tím více intenzivní, čím více ratanových tyček ponoříte do vonné esence. Je rovněž vhodné tyčky obracet.

nahoru
  • Vrátíme 5% z ceny nákupu do kasičky
  • Rychlá expedice, zboží skladem u nás
  • Doprava od 1699 Kč zdarma
  • Cena dopravy od 79 Kč
  • A mnoho dalšího...
Ověřeno Heureka.cz
Partneři: Velkoobchod Belanta, další
Facebook Google plus Twitter  © 2010-17 aromadoma.cz